START ZAJĘĆ 2021 / 2022
Dodane przez DobryStart dnia Sierpień 26 2021 14:10:02
Zapraszamy do zapisów na edu-Muzykę dla Smyka w wieku od 1 do 6 lat (plan, adresy w newsie niżej).


CO TRZEBA WIEDZIEĆ PRZED PIERWSZĄ LEKCJĄ?

Do sali wchodzi z dzieckiem tylko jedna osoba dorosła.

Przed wejściem do sali w wyznaczonym pomieszczeniu zmieniamy sobie i dziecku obuwie. Mogą być dodatkowe skarpety antypoślizgowe (nie ma dywanów).

Opłaty gotówką, na miejscu. Karnety ważne są 4 tygodnie (4 lub 8 zajęć). Wariant raz w tyg.: 120 zł. W klubie "Maciuś I" trwa promocja na lekcje we wtorki i czwartki: 190 zł.
Prosimy o odliczone kwoty. Nie będzie problemu z wydaniem reszty, a formalności nie zniecierpliwią dzieci :)

Wózki dziecięce nadal zostawiamy w przedsionku (to zarządzenie administracji osiedla). W miarę możliwości, prosimy ich nie zabierać, zwłaszcza dużych, gdyż przedsionki są niewielkie. W razie potrzeby można zaopatrzyć się w zabezpieczenie rowerowe. Zwykle w pobliżu są pracownicy klubu i czuwają nad tym, by do budynku nie wchodziły niepowołane osoby.

Przed pierwszym spotkaniem prosimy koniecznie przeczytać REGULAMIN i PORADY
zawarte w zakładce "O zajęciach".

Dla większości dzieci nasze zajęcia są tymi pierwszymi w życiu. Od każdego z nas wiele więc zależy :) Najgorsze, co możemy zrobić, to nie uprzedzić dziecka, że idzie wspólnie z nami bawić się i spóźnić się na pierwsze zajęcia..., nie dając maluszkowi czasu na poznanie otoczenia (może się to skończyć płaczem i protestem przed wejściem do sali). Pamiętajmy też, że nasze nastawienie i nastrój udzielają się pociechom. Bądźmy zatem radośni i cierpliwi :) To wcześniej czy później zaprocentuje.

ZAPRASZAMY!